Zapytaj o lokal +48 22 877 14 46

Wynajem biura. Warszawa: Praga-Południe

Masz już gotowy biznesplan start-upu technologicznego i brakuje Ci tylko siedziby? Rozwój firmy sprawił, że potrzebujesz lepszej lokalizacji, by docierać do swojej grupy docelowej? A może chcesz przenieść się do nowoczesnego, komfortowego biura, w którym praca to czysta przyjemność? Przedsiębiorców z takich dzielnic Warszawy jak Praga-Południe zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą biur do wynajęcia w jednym z naszych 4 budynków wchodzących w skład kompleksu Biura24.pl. Sprawdź dostępne opcje!

Biura do wynajęcia: Warszawa/Praga-Południe

Niezależnie od tego, czy poszukujesz jednego pokoju, kilku małych gabinetów, czy może sporej powierzchni biurowej, znajdziemy odpowiedzi na Twoje oczekiwania. 4 budynki wchodzące w skład kompleksu Biura24.pl zaprojektowane zostały w taki sposób, by zapewniać przestrzeń do pracy dla różnych przedsiębiorstw. Oferujemy lokale o zróżnicowanym układzie i metrażu, a co za tym idzie — ze zróżnicowaną stawką czynszu. Sprawdź, jakie dodatkowe udogodnienia wliczone są w miesięczne opłaty za wynajem.

Wynajem powierzchni biurowych w Warszawie

Założona w dzielnicy Praga-Południe firma odnotowuje coraz większe zyski? Aby zadbać o rozwój przedsiębiorstwa, warto przenieść jego siedzibę do atrakcyjnej lokalizacji, która będzie wygodna zarówno dla Twoich pracowników, jak i nowych klientów. Naszym najemcom — oprócz rzecz jasna wygodnych, nowoczesnych powierzchni biurowych na wynajem — oferujemy także miejsca postojowe na strzeżonym parkingu, stałe i nielimitowane łącze internetowe, klimatyzację VRF, ochronę, kontrolę dostępu, monitoring, jak również pełną obsługę techniczną oraz eksploatacyjną. Przekonaj się, że wynajem biura w atrakcyjnej części Warszawy to dobra inwestycja w rozwój firmy!

Z Pragi-Południa na Wolę

Zajmujesz się księgowością, reklamą, pośrednictwem w obrocie nieruchomości, doradztwem biznesowym, tłumaczeniem dokumentów, programowaniem, finansami, grafiką, rekrutacją, szkoleniami, projektowaniem architektonicznym albo innym rodzajem usług B2B lub B2C? Zadbaj o pozytywny wizerunek swojej marki, na który składa się między innymi siedziba firmy. Klienci i partnerzy odwiedzający nowoczesne, komfortowe biuro w Warszawie z pewnością będą pod większym wrażeniem w porównaniu np. ze starym, zaniedbanym budynkiem na Pradze-Południe. Sprawdź aktualną ofertę biur do wynajęcia w kompleksie Biura24.pl!